Otevřít menu

Týden : 8
Dnes : 0
podrobnosti

Milí čtenáři, krásné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok 2019. Budu se na Vás těsit i v novém roce Marie Dobešová

Milí čtenáři, od prosince 2018 jsem převzala práci knihovnice po paní Magdě Damborské. Budu se snažit zachovat chod knihovny tak jak to bylo a vyhovět vaším požadavkům. Budu ráda, když zachováte knihovně nadále svou přízeň. Těším se na vaši návštěvu Marie Dobešová

• Změna výpůjční doby

Otevírací doba knihovny je každý pátek od 15°° - 18°° a nově úterý od 9°° - 11°°. Jinak po domluvě s knihovnicí Marií Dobešovou na telefonu 776 055 574.

• Knihovna v novém

Vážení čtenáři, v tomto roce jsme požádali o dotaci na zlepšení prostředí v knihovně, kterou se nám podařilo získat. Pořídili jsme nové regály, ty staré z 50. let již dosluhovaly, byly přeplněné a nezbylo místo pro nové knihy. Tímto bychom Vás chtěli pozvat do nového interiéru naší knihovny.